+90 216 510 59 11

Hakkımızda

    Ulusal ve uluslararası kuruluşlara, bireye özgü çözümler sunmak amacıyla eğitim hizmeti veren Eğitim Gelişim Merkezi, farklı sektörlerde eğitim ve danışmanlık görevlerinde bulunan Özlen Çetin tarafından kurulmuştur. Eğitimlerin gelişim merkezi kapsamında verilmesiyle Eğitimin Geri Dönüşünün Bireye Özgün Danışmanlık Hizmeti ile desteklenmesi gerektiğini savunan TDC faaliyetlerini bu çerçevede gerçekleştirmektedir.

     TDC Eğitim ve Gelişim Merkezinde, uzun sürelerdir farklı sektörlerde eğitimci ve danışman kimliği ile görev alan uzman eğitimciler tarafından çalışanların Güçlü Yönleri saptanmakta ve çeşitli yöntemler uygulanarak gelişimleri gözlenmektedir.

      Uzun vadeli çözümler sunarak özverili ve idealist eğitimci-danışmanlık anlayışı ile çalışan TDC, kurumun veya bireyin tüm gelişim süreçlerinden sorumludur. Bunun yanında, eğitimin geri dönüşümü konusunda firmaların çalışanlarına yaptığı yatırımların en iyi şekilde sonuç vermesi için uyguladığı gerekli ölçümlerle farklı bir hizmet anlayışına sahiptir.

     Global çerçevedeki içeriklerini ve yöntem anlayışını akademik çalışmaların katkısıyla güncellemektedir. Firmaya özel deneyimlerle öğretmeyi ilke edinen, katılımcı profiline ve sektöre özel uygulamalarla eğitim ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Tüm eğitimlerde eğitim öncesinde, eğitim sırasında ve eğitim sonrasında çeşitli anketler uygulanmakta, proje tamamlandığında katılımcılarla ilgili anket sonuçları analiz edilerek kuruma sunulmaktadır.


TDC Farklılığı:

  • Özverili hizmet
  • Kuruma özel içerik
  • Mevcut durum  analizi
  • Deneyimlerle öğrenme stratejisi
  • Eğitim sonrası ücretsiz takip
  • Ücretsiz katılımcı gelişim planlama dosyası